HondaSquad.Com :: Bağımlılık Yapar!
Portal Forum K.Paneli Üyeler Arama Takvim

 
Geri git   HondaSquad.Com > HondaSquad.Com > Duyurular

Duyurular Forum Yönetimi Olarak Tüm Duyurular buradan Yapılacaktır!..

Duyuru : Duyurular
31-10-2015 den 01-12-2025 e kadar
AXAPTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AXAPTA Offline
Administrator
Kayıt Tarihi: 30 Oct 2015
İletişim:
Araçlar:
Üye No: 5237
Bulunduğu Yer: Istanbul
Yaş: 45
Mesajlar: 270
Aracı: 2015 Honda CR-V Executive
Çevrimiçi Süre: 2 Gün 7 Saat 24 Dakika 34 Saniye

 1. Forumda aktif olabilmek icin üye olmanız gerekmektedir. Böylece foruma mesaj gönderebilir, daha önce gönderilen konulara cevap yazabilirsiniz.

 2. HondaSquad Forumunda yazılan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Gönderilecek mesajların veya forum alanlarında belirtilecek fikirlerin hiçbiri, olumlu veya olumsuz, forum yönetimini ve HondaSquad’ı bağlamaz. Forum yönetimi hiçbir şekilde bu tür durumlarda üyeye destek olacağı vaadinde de bulunmaz. Yaşanabilecek herhangi bir adli durumda HondaSquad Türkiye Cumhuriyeti Kanunları yanında olacaktır.

 3. Forumda siyaset, siyasi propaganda, genel ahlaka aykırı küfür, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, forum harici üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici mesajların gönderilmesi yasaktır.

 4. Attığınız her mesajda IP adresinizin kayıt edildiğini lütfen göz önünde bulundurun. Bu anlaşmanın iptali halinde IP adresiniz vasıtasıyla forum alanından uzaklaştırılacağınız gibi, herhangi bir hukuksal durumda da ISP'nize ulaşılacaktır.

 5. Foruma yazılan her mesaj yazan üyenin sorumluluğu altındadır. Hiçbir şekilde forum yöneticilerine sorumluluk yüklenemez.

 6. Forum yöneticileri, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yayınlandığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarabilir veya silebilirler.

 7. Forum Yönetimi tarafından, aynı kişinin birden fazla nick ile farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğinin tespit edilmesi durumunda, kişinin tüm mesajları ve üyelikleri silinerek foruma erişimi engellenir.

 8. Forum yöneticileri, forum içinde verilen linklerden ve bu linklerin yönlendirdiği sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir. Gerekli durumlarda ilgili link veya mesaj tamamen silinebilir.

 9. Hiçbir katılımcı kendisine ait kullanıcı adını ve şifresini bir başkasına devredemez, kullandıramaz ve başkasının adına foruma yazı yazamaz. Unutmayın ki herkes kurallar ve kanunlar karşısında kendi hesabından sorumludur.

 10. Forumdaki mesaj sayısını arttırmak için devamlı olarak gereksiz yazılar yazan kullanıcıların mesajları silinerek uyarı alacaklardır. Israrla tekrarı durumunda üye ihraç edilecektir.

 11. Forumlar üzerinden, siteyi temsil etmeyen illegal buluşma ve organizasyonların duyurulması kesinlikle yasaktır. Bu tarz hareketlere giren üye ve üyeler siteden ihraç edilir.

 12. Forum içerisindeki yazışmalarımızda küçük harf kullanarak yazışmaya özen gösterelim. Büyük harf kullanarak yazışmak tüm uluslarası forum yazışma normlarında bağırmaya, ses yükseltmeye eş manalıdır.

 13. Üzerinde sitemize ait sticker/arma/logo bulunan hiçbir aracın veya kişinin yapmış olduğu suç teşkil edecek hareketlerden sitemiz sorumlu değildir.

 14. Satılık bölümümüz mesaj sınırlamalıdır! Konu hakkında bilgi almak için: http://www.hondasquad.com/forum/sati...lan-t7075.html


Dikkat:
Tüm üyelerimiz üyeliklerinin başlangıcında üye sözleşmesini kabul eder. İş bu üye sözleşme kabulu sonrası, üyelerimizden ve misafirlerimizden kaynaklanacak herhangi bir hak talebi, ceza-i hususlar, yasaya ve kanunlara aykırı davranışlar, kanun ve yasalara göre yasak olan paylaşımlar HondaSquad.Com sorumluluğunda değildir. Bu tür aykırı, uygunsuz davranış, yazı, grafik, dosyasal paylaşımlar HondaSquad.Com sorumluluğu altında değildir ve bu sözleşmeyi kabul etmiş olan tüzel ve/veya kurumsal kişi ve kişiliklerin kendi sorumluluğundadır...


HondaSquad.Com Yönetimi
  AXAPTA Kullanıcısına Ö.M Gönder AXAPTA ait bütün Mesajları bul

 
Hizli Erisim

Saat: 03:39.
Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
En iyi görüntü 1024x768 ile alınabilmektedir!
Zoints SEO v2.3.0 by Zoints & Computer-Logic.org
Tüm hakları saklıdır - HondaSquad.Com - 2007/2015