PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uyarı - İhraç ve Cezalar


DeeperBlack
28-01-2008, 00:21
Forumumuzun ahlakı, adabı ve en sağlıklı
şekilde yürürlülüğüne devam edebilmesi açısından
siz üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz bazı kurallara uyması zorunludur.
Bu kurallar hepimiz için 'en sağlıklı' ortamı yaratmak için geliştirilmiştir.
Lütfen dikkatle okuyunuz ve kurallara uyunuz...


Küfür veya hakaret içeren mesajları yazanlar uyarılacak gerekirse belirli bir süre no-post cezası alacak, uyarı dikkate alınmadığı taktirde üye ihraç edilecektir.
Organizasyon ve toplantı günlerinde; trafikte grubu veya trafikteki diğer insanları zor durumda bırakacak, forumu küçük düşürecek hareketler yapan kişi-kişiler uyarılacak, tekrarı halinde ihraç edilecektir.
Site içerisinde, kendi menfaatleri doğrultusunda farklı bir oluşum yaratmaya çalışan kişi uyarılacak, tekrarı halinde ihraç edilecektir.
Forum içerisinde başka siteler, kurum, kuruluş veya kişiler ile ilgili kötü yorumlar yapan üyeler uyarılacaktır.
Üye olduktan sonra 3 ay boyunca hiçbirşey yazmayan kişilerin 3 ay sonunda üyelikleri silinecektir.
Forum dışındaki husumetler asla forum içine taşınmamalıdır. Bu durumun görüldüğü üyeler ilk olarak uyarılacak tekrarı halinde üyeler süresiz no-post ile cezalandırılacaktır.
Forum avatarlarında veya imzalarında T.C. genel ahlak ve görgü kurallarına uygun olmayan resim veya yazı olan kişiler uyarılacak, devamı halinde ihraç edilecektir.
Türk ceza kanunu ve Türkiye İnternet ve Forum kullanıcıları için oluşturulmuş olan tüm kanun ve yasalara aykırı davranışlarda bulunan üye veya misafirlerimiz süresizce ihraç edilecektir ve HondaSquad.com ile ilişiği tamamen kesilecektir. Dikkat: Tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz üyeliklerinin başlangıcında üye sözleşmesini kabul eder. İşbu üye sözleşme kabulu sonrası, üyelerimizden ve misafirlerimizden kaynaklanacak herhangi bir hak talebi, ceza-i hususlar, yasaya ve kanunlara aykırı davranışlar, kanun ve yasalara göre yasak olan paylaşımlar HondaSquad.Com sorumluluğunda değildir. Bu tür aykırı, uygunsuz davranış, yazı, grafik, dosyasal paylaşımlar HondaSquad.Com sorumluluğu altında değildir ve bu sözleşmeyi kabul etmiş olan tüzel ve/veya kurumsal kişi ve kişiliklerin kendi sorumluluğundadır...

HondaSquad.Com Yönetimi...